• +48 513 279 797
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BeHaPeks

Nasze usługi związane z pierwszą pomocą

Wolf System

Wolf System Sp. z o.o. poprzez szeroką gamę produktów, innowacyjne systemy budowy obiektów, zmotywowanych pracowników oraz najnowocześniejsze, wysoce zautomatyzowane zakłady produkcyjne konstrukcji drewnianych zapewniają sukces firmy.

Szczególną uwagę w firmie zwraca się na szeroki zakres usług, począwszy od planowania poprzez produkcję aż do montażu. Kompetencje i rentowność są ważne w każdej fazie.

WOLF System przetwarza rocznie około 30 000 ton stali i jest jednym z największych koncernów przetwórczych w Europie.

Wolf System jest jedną z najbardziej doświadczonych firm w Europie, dzięki czemu potrafią dostosować projekty do indywidualnych wymagań klientów. Rocznie buduje się około 1.700 zbiorników żelbetowych, ok. 1.700 hal i obiektów inwentarskich, stosując połączenie stali, drewna i betonu.


Seifert Polska

seifertFirma Seifert Polska wynajmując kilkanaście tysięcy m² powierzchni magazynowej na terenie całego kraju, ma znaczący udział w rozwoju polskiego rynku magazynowego. Powierzchnie magazynowe, którymi dysponujemy, są położone w doskonałych lokalizacjach na terenie Polski, w sąsiedztwie głównych szlaków komunikacyjnych i kluczowych węzłów drogowych. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować kompleksowe usługi magazynowe oraz logistyczne związane z dalszą obsługą towarów, a w szczególności:

 •  załadunki i rozładunki dostaw
 • krótko i długoterminowe składowanie towarów
 • komisjonowanie
 • konfekcjonowanie
 • kontrolę ilościową jakościową towaru w procesie magazynowania
 • foliowanie, etykietowanie, zabezpieczenie przesyłek do celów transportowych
 • obsługę zwrotów, reklamacji
 • zarządzanie gospodarką opakowań zwrotnych
 • przeprowadzanie prac inwentaryzacyjnych w zakresie powierzonego towaru zgodnie z poleceniami i ustaleniami zleceniodawcy. Procesy inwentaryzacji są w pełni zautomatyzowane również za pomocą terminali systemowych.

Przechwytywanie

Magazyny Seifert Polska wyposażone są w:

 • system monitoringu temperatury i wilgotności kontrolowany elektronicznie, z archiwizacją danych w przedziałach temperaturowych od +12°C do +18°C,
 • system przeciwpożarowy: czujniki temperatury, tryskacze punktowe wewnątrz regałowe, klapy oddymiające,
 • system monitorujący i system alarmowy nadzorowany przez całodobową służbę ochrony,
 • zintegrowany układ wentylacyjno – klimatyzacyjny,
 • regałowy system wysokiego składowania,
 • zautomatyzowane rampy załadunkowo - rozładunkowe wyposażone w kurtyny powietrzne,
 • nowoczesny transport wewnętrzny,
 • system zasilania alternatywnego: agregat prądotwórczy pozwalający na utrzymanie w pełnym zakresie sprawności i dostępności wszystkie procesy logistyczne.

Naszym obecnym, jak i przyszłym partnerom oferujemy wynajem powierzchni magazynowych wraz z pełną obsługą logistyczną. Istnieje również możliwość wynajmu magazynu z wydzieloną częścią biurową oraz zapleczem sanitarnym. Wychodzimy naprzeciw naszym Klientom, proponując im usługi magazynowe dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Wybierając Seifert Polska Klient może mieć pewność, że jego zlecenie w zakresie magazynowania zostanie zrealizowane przez wykwalifikowaną kadrę pracowników, kompleksowo i na czas. Stawiamy sobie za cel, aby nasze usługi magazynowe były wykonywane na jak najwyższym poziomie.


DSV Solutions

dsvDSV w Polsce

Grupa DSV jest obecna w Polsce od roku 1995. Do roku 2007 funkcjonowała pod marką DFDS Transport. W 2001 r. DFDS Transport stał się częścią DSV Samson. W latach 2006-2008 w wyniku akwizycji przejęte zostały polskie oddziały holenderskiego holdingu Frans Maas (2006) i belgijskiego ABX Logistics(2008).

Kluczowe obszary działalności Grupy DSV w Polsce pokrywają się z organizacją korporacyjną. Rozdzielone są pomiędzy trzy dywizje: DSV Road (Spedycja i transport drogowy), DSV Air & Sea (Spedycja lotnicza i morska) i DSV Solutions (Logistyka magazynowa).
W ramach DSV Road na rzecz pozostałych Spółek w Polsce prowadzona jest obsługa finansowo-administracyjna – shared service.

Spółki należące do Grupy DSV w Polsce generują roczne przychody w wysokości blisko 500 mln złotych, co plasuje je wspólnie w pierwszej piątce największych i najbardziej rentownych firm w branży TSL w Polsce. Aktualne DSV zatrudnia w 16 kluczowych lokalizacjach w Polsce ok. 800 pracowników.

Dysponujemy blisko 100 tys. m² powierzchni magazynowej. Dzięki krajowej oraz światowej sieci DSV możemy zaoferować Klientom bezpośrednie połączenia drogowe, lotnicze i morskie na 6 kontynentach oraz pełną obsługę magazynową.


Hochtief Polska

hochtiefHOCHTIEF Polska wchodzi w skład Grupy HOCHTIEF, która jest jednym z koncernów budowlanych o największym międzynarodowym zasięgu na świecie.

HOCHTIEF Polska specjalizuje się w budownictwie obiektów kubaturowych i infrastrukturalnych dla inwestorów publicznych i prywatnych. Oferta firmy obejmuje realizację głównie obiektów biurowych, mieszkaniowych, przemysłowych, handlowo-rozrywkowych, mostów, wiaduktów, tuneli, stadionów oraz portów morskich i lotniczych, jak również projektów w sektorze energetycznym realizowanych w technologiach węglowych, gazowych, gazowo-parowych, termicznego przekształcania odpadów i wiatrowych. Firma zatrudnia obecnie ok. 700 osób i prowadzi działalność na terenie całego kraju poprzez swoje oddziały i przedstawicielstwa w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Rzeszowie.

Nasza dotychczasowa współpraca z firmą Hochtief polegała na koordynowaniu budów:

 • Hala produkcyjno-magazynowa GE Power Controls w Bielsku-Białej - XII.2014 - VII.2015;
 • Centrum handlowe Supersam w Katowicach - II.2015 - XI.2015.

supersamHala produkcyjno magazynowa Bielsko Biala1Hala produkcyjno magazynowa Bielsko Biala2