• +48 513 279 797
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BeHaPeks

Nasze usługi związane z BHP

Szkolenia wstępne BHP

szkol wstSzkolenie wstępne zostaje przeprowadzone w formie instruktażu powstającego w oparciu o programy opracowane dla poszczególnych grup stanowisk. Składa się z dwóch modułów – Szkolenia Wstępnego Ogólnego (tzw. instruktaż ogólny) oraz Szkolenia Wstępnego na stanowisku pracy (tzw. instruktaż stanowiskowy).

Instruktaż Ogólny ma na celu przede wszystkim zaznajomić pracownika z podstawowymi przepisami bezpieczeństwa oraz higieny pracy zawartymi w Kodeksie pracy. Uświadomić go w układach zbiorowych pracy lub w regulaminach pracy. Zapoznać z przepisami i zasadami bezpieczeństwa, a także higieny pracy, jakie obowiązują pracowników w danym zakładzie pracy. W trakcie szkolenia zostaje się również przygotowany do udzielenia pierwszej pomocy w razie wypadku. Naszą ofertę szkoleń BHP kierujemy do Klientów z Katowic, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Sosnowca, Mysłowic, Czeladzi, Chorzowa, Tychów a także na terenie innych miast i województw.

UWAGA! Szkolenia Wstępne należy przeprowadzić przed rozpoczęciem pracy każdego zatrudnianego pracownika. Zgodnie z Art. 237 § 1 Kodeksu Pracy "Nie wolno dopuścić pracownika do pracy, do której wykonywania nie posiada on wymaganych kwalifikacji lub potrzebnych umiejętności, a także dostatecznej znajomości przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy".

Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860 z późniejszymi zmianami).