• +48 513 279 797
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BeHaPeks

Nasze usługi związane z BHP

Ocena ryzyka zawodowego

ocena ryzyka zawodowegoOcena ryzyka zawodowego – usługi BHP na terenie Katowic, Mysłowic i w pozostałych miastach w Polsce.

Czy wiesz, że codziennie w naszym kraju, niepożądanym zdarzeniom i wypadkom w pracy ulega aż 280 pracowników? Profesjonalna ocena ryzyka zawodowego z pewnością pomoże zapobiec tego rodzaju wydarzeniom. BeHaPeks to firma bhp, którą współtworzą specjaliści z tej branży, którzy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i stażem w zawodzie. Do tej pory z naszych usług bhp i ppoż skorzystały przedsiębiorstwa z takich miejscowości jak m.in. Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Katowice i Mysłowice.

Różnorodne zagrożenia w pracy – bhp ma znaczenie

Ocena ryzyka zawodowego ma związek z analizowaniem wszelkich aspektów pracy, które skutkują wystąpieniem niepożądanych zdarzeń. Tego rodzaju badanie ma na celu wykazanie, jakie czynniki mogą powodować urazy lub prowadzić do pogorszenia się zdrowia pracowników. Ocena ryzyka zawodowego przeprowadzona przez specjalistów z naszej firmy bhp pomoże określić jak wyeliminować potencjalne zagrożenia w środowisku pracy. W zależności od rodzaju sprawowanego stanowiska, rodzaje niepożądanych zdarzeń mogą być różne, w związku z tym warto zaufać profesjonalistom, którzy mają odpowiednie kwalifikacje w tym zakresie.

Siedziba firmy BeHaPeks znajduje się w Sosnowcu, jednak nasze usługi bhp świadczymy również w okolicznych miastach takich jak m.in. Katowice, Mysłowice i Dąbrowa Górnicza oraz w pozostałych rejonach kraju.

Ocenę ryzyka zawodowego reguluje Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. 2003 Nr 169, poz. 1650 z późniejszymi zmianami).

BeHaPeks – profesjonalna firma bhp z okolicy Katowic zachęca do kontaktu.