• +48 513 279 797
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BeHaPeks

Nasze usługi związane z BHP

Szkolenia okresowe BHP

szkol okrW celu aktualizacji swojej wiedzy z zakresu BHP należy wziąć udział w Szkoleniu Okresowym. Służy ono przede wszystkim ugruntowaniu wiedzy oraz już nabytych umiejętności w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, jednocześnie zapoznając w tej dziedzinie uczestnika z nowymi techniczno-organizacyjnymi rozwiązaniami.

Nasze Szkolenia Okresowe BHP kierowane są do dużej grupy osób – zarówno do pracodawców, jak i ich podwładnych. Prowadzimy Szkolenia dla dyrektorów oraz kierowników, a także pracowników na stanowiskach robotniczych. Zachęcamy również konstruktorów maszyn i innych urządzeń technicznych, inżynierów czy technologów. Skorzystać może każda osoba, której charakter pracy jest uciążliwy bądź niebezpieczny oraz wiąże się ze szkodliwymi dla zdrowia czynnikami. Zapraszamy Klientów z Będzina, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Katowic,Mysłowic, Sosnowca, Chorzowa, Tychów, a także innych miast i województw.

Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860 z późniejszymi zmianami).


© 2022 BeHaPeks. All Rights Reserved. Designed by InnoVea