• +48 513 279 797
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BeHaPeks

Aktualności branżowe

Wolf System

Wolf System Sp. z o.o. poprzez szeroką gamę produktów, innowacyjne systemy budowy obiektów, zmotywowanych pracowników oraz najnowocześniejsze, wysoce zautomatyzowane zakłady produkcyjne konstrukcji drewnianych zapewniają sukces firmy.

Szczególną uwagę w firmie zwraca się na szeroki zakres usług, począwszy od planowania poprzez produkcję aż do montażu. Kompetencje i rentowność są ważne w każdej fazie.

WOLF System przetwarza rocznie około 30 000 ton stali i jest jednym z największych koncernów przetwórczych w Europie.

Wolf System jest jedną z najbardziej doświadczonych firm w Europie, dzięki czemu potrafią dostosować projekty do indywidualnych wymagań klientów. Rocznie buduje się około 1.700 zbiorników żelbetowych, ok. 1.700 hal i obiektów inwentarskich, stosując połączenie stali, drewna i betonu.


Seifert Polska

seifertFirma Seifert Polska wynajmując kilkanaście tysięcy m² powierzchni magazynowej na terenie całego kraju, ma znaczący udział w rozwoju polskiego rynku magazynowego. Powierzchnie magazynowe, którymi dysponujemy, są położone w doskonałych lokalizacjach na terenie Polski, w sąsiedztwie głównych szlaków komunikacyjnych i kluczowych węzłów drogowych. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować kompleksowe usługi magazynowe oraz logistyczne związane z dalszą obsługą towarów, a w szczególności:

 •  załadunki i rozładunki dostaw
 • krótko i długoterminowe składowanie towarów
 • komisjonowanie
 • konfekcjonowanie
 • kontrolę ilościową jakościową towaru w procesie magazynowania
 • foliowanie, etykietowanie, zabezpieczenie przesyłek do celów transportowych
 • obsługę zwrotów, reklamacji
 • zarządzanie gospodarką opakowań zwrotnych
 • przeprowadzanie prac inwentaryzacyjnych w zakresie powierzonego towaru zgodnie z poleceniami i ustaleniami zleceniodawcy. Procesy inwentaryzacji są w pełni zautomatyzowane również za pomocą terminali systemowych.

Przechwytywanie

Magazyny Seifert Polska wyposażone są w:

 • system monitoringu temperatury i wilgotności kontrolowany elektronicznie, z archiwizacją danych w przedziałach temperaturowych od +12°C do +18°C,
 • system przeciwpożarowy: czujniki temperatury, tryskacze punktowe wewnątrz regałowe, klapy oddymiające,
 • system monitorujący i system alarmowy nadzorowany przez całodobową służbę ochrony,
 • zintegrowany układ wentylacyjno – klimatyzacyjny,
 • regałowy system wysokiego składowania,
 • zautomatyzowane rampy załadunkowo - rozładunkowe wyposażone w kurtyny powietrzne,
 • nowoczesny transport wewnętrzny,
 • system zasilania alternatywnego: agregat prądotwórczy pozwalający na utrzymanie w pełnym zakresie sprawności i dostępności wszystkie procesy logistyczne.

Naszym obecnym, jak i przyszłym partnerom oferujemy wynajem powierzchni magazynowych wraz z pełną obsługą logistyczną. Istnieje również możliwość wynajmu magazynu z wydzieloną częścią biurową oraz zapleczem sanitarnym. Wychodzimy naprzeciw naszym Klientom, proponując im usługi magazynowe dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Wybierając Seifert Polska Klient może mieć pewność, że jego zlecenie w zakresie magazynowania zostanie zrealizowane przez wykwalifikowaną kadrę pracowników, kompleksowo i na czas. Stawiamy sobie za cel, aby nasze usługi magazynowe były wykonywane na jak najwyższym poziomie.


DSV Solutions

dsvDSV w Polsce

Grupa DSV jest obecna w Polsce od roku 1995. Do roku 2007 funkcjonowała pod marką DFDS Transport. W 2001 r. DFDS Transport stał się częścią DSV Samson. W latach 2006-2008 w wyniku akwizycji przejęte zostały polskie oddziały holenderskiego holdingu Frans Maas (2006) i belgijskiego ABX Logistics(2008).

Kluczowe obszary działalności Grupy DSV w Polsce pokrywają się z organizacją korporacyjną. Rozdzielone są pomiędzy trzy dywizje: DSV Road (Spedycja i transport drogowy), DSV Air & Sea (Spedycja lotnicza i morska) i DSV Solutions (Logistyka magazynowa).
W ramach DSV Road na rzecz pozostałych Spółek w Polsce prowadzona jest obsługa finansowo-administracyjna – shared service.

Spółki należące do Grupy DSV w Polsce generują roczne przychody w wysokości blisko 500 mln złotych, co plasuje je wspólnie w pierwszej piątce największych i najbardziej rentownych firm w branży TSL w Polsce. Aktualne DSV zatrudnia w 16 kluczowych lokalizacjach w Polsce ok. 800 pracowników.

Dysponujemy blisko 100 tys. m² powierzchni magazynowej. Dzięki krajowej oraz światowej sieci DSV możemy zaoferować Klientom bezpośrednie połączenia drogowe, lotnicze i morskie na 6 kontynentach oraz pełną obsługę magazynową.


Hochtief Polska

hochtiefHOCHTIEF Polska wchodzi w skład Grupy HOCHTIEF, która jest jednym z koncernów budowlanych o największym międzynarodowym zasięgu na świecie.

HOCHTIEF Polska specjalizuje się w budownictwie obiektów kubaturowych i infrastrukturalnych dla inwestorów publicznych i prywatnych. Oferta firmy obejmuje realizację głównie obiektów biurowych, mieszkaniowych, przemysłowych, handlowo-rozrywkowych, mostów, wiaduktów, tuneli, stadionów oraz portów morskich i lotniczych, jak również projektów w sektorze energetycznym realizowanych w technologiach węglowych, gazowych, gazowo-parowych, termicznego przekształcania odpadów i wiatrowych. Firma zatrudnia obecnie ok. 700 osób i prowadzi działalność na terenie całego kraju poprzez swoje oddziały i przedstawicielstwa w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Rzeszowie.

Nasza dotychczasowa współpraca z firmą Hochtief polegała na koordynowaniu budów:

 • Hala produkcyjno-magazynowa GE Power Controls w Bielsku-Białej - XII.2014 - VII.2015;
 • Centrum handlowe Supersam w Katowicach - II.2015 - XI.2015.

supersamHala produkcyjno magazynowa Bielsko Biala1Hala produkcyjno magazynowa Bielsko Biala2


Moto-Profil

Profesjonalny dystrybutor części samochodowych

Od 1993 roku specjalizujemy się w imporcie i dystrybucji samochodowych części zamiennych i akcesoriów. Jesteśmy przedsiębiorstwem o silnej i ugruntowanej pozycji, w pełni profesjonalnie podchodzącym do wszystkich aspektów funkcjonowania na rynku części samochodowych. Jesteśmy importerem i przedstawicielem największych i najbardziej liczących się firm produkujących elementy niezbędne do napraw i wymian eksploatacyjnych w samochodach osobowych i dostawczych. Poza tym oferujemy również wyposażenie warsztatowe i rozwiązania informatyczne.

Poprzez sieć 1000 partnerów handlowych (hurtowni) docieramy do ponad 11 000 warsztatów samochodowych na terenie całej Polski. Naszą strukturę dystrybucji opieramy na wysoce efektywnym, niezawodnym systemie logistycznym wspartym najnowocześniejszymi technologiami informatycznymi.

moto profil o firmieDzięki temu, że współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami, możemy zapewnić naszym Klientom bardzo dobre ceny na najlepsze na świecie części, co przy dzisiejszej konkurencji na rynku jest równie ważne, jak jakość oferowanych produktów i szybkość oraz wygodę ich dostawy.

W kontaktach z firmami współpracującymi olbrzymi nacisk kładziemy na partnerstwo i profesjonalne zaangażowanie w osiąganie obopólnych korzyści. Na rynku motoryzacyjnym kooperujemy z tymi partnerami, którzy chcą profesjonalnie i nowocześnie działać, zdając sobie sprawę z tego, że dzisiejsze warunki konkurencji wymagają marketingowego podejścia do klienta oraz ciągłego udoskonalania zarówno fachowej wiedzy pracowników, jak i jakości obsługi. Wykwalifikowany personel naszej firmy oraz płaska struktura organizacyjna przedsiębiorstwa zapewnia szybkie reakcje na dynamicznie zmieniającym się rynku motoryzacyjnym.


Sibelco Poland

sibelcoFirma Sibelco dostarcza zaawansowane minerały przemysłowe do różnorodnych zastosowań na całym świecie, w tym szkła, ceramiki, budownictwa i inżynierii, metalurgii i odlewnictwa, odzysku ropy i gazu oraz ochrony środowiska.

Portfolio ich produktów stanowią punkt wyjścia do rzeczy, z których wszyscy korzystają na co dzień, od okien w swoim domu po filiżankę, z której pijemy swoją poranną kawę. Minerały przemysłowe niezbędnym elementem współczesnego życia i to jest obowiązkiem Sibelco jako firmy, aby zapewnić, że te zasoby naturalne są wykorzystywane mądrze.